KES ME OLEME
Slider

Sõbralik Keila on loodud 2009. aastal aktiivsete lastevanemate ja õpetajate  poolt ning valimisliidu loomise ajendiks oli tookord vastuseis Keila kooli muutmisele erakooliks. Sellest algatusest on tänaseks kasvanud tugev konkurent kohalikule erakondlikule poliitikale.

Meie seas on ettevõtlikud, kogukonna elukorraldusest hoolivad Keila linna inimesed, kes igapäevaselt töötavad spetsialistidena omas valdkonnas. Meie seas on erinevaid maailmavaateid, arvamusi ja seisukohti, kuid see mitte ei lõhesta, vaid muudab meid kindlamaks - on ju heade lahenduste leidmisel oluline märgata erinevaid tahke.

Sõbralik Keila osales esimest korda kohalikel valimistel 2009. aastal ja vaid kümne nimega valimisnimekirjas. Tookord oli eesmärgiks üks koht volikogus ja see eesmärk saavutati. Neli aastat hiljem läksime valimistele vastu juba tugevamatena ja pikema nimekirjaga. Arvestades valmisliidu noort iga, olime väga edukad: täna osaleb Sõbralik Keila linna juhtimises koalitsioonipartnerina ning meil on

  • kolm kohta linnavolikogus
  • kaks kohta linnavalitsuses
  • kaks volikogu komisjonide esimehe ja kaks aseesimehe kohta
  • Sõbraliku Keila esindaja on igas volikogu komisjonis
  • ning meie esindajad on nelja linnaettevõtte ja kahe sihtasutuse nõukogus

 

Sõbraliku Keila head tulemused valimistel on märk sellest, et inimesed soovivad erakonnapoliitika kõrval näha ka alternatiivi pakkuvaid valimisliite, kus koos ei käida mitte kohustusest vaid tahtest ja huvist viia ellu muudatusi valitsemispõhimõtetes.

Täname südamest kõiki oma valijaid toetuse eest ning pingutame selle nimel, et sõbralik koostöö kujuneks normiks :)